Ansatte ved H20

Ledergruppa H20 den grønne sentrumsskole

Rektor:
Astrid Grytte
Astridstoren.grytte@osloskolen.no

Assisterende rektor:
Maria Perez Østigård
Maria.Perez.Ostigard@osloskolen.no

Avdelingsleder helse- og oppvekstfag:
Steinar Høgseth
Steinar.hogseth@osloskolen.no

Avdelingsleder realfag, trinnleder studiespesialisering VG2 og Påbygg:
Ingvild Barland
ingvild.barland@osloskolen.no

Avdelingsleder norsk, engelsk og fremmedspråk, trinnleder studiespesialisering VG1 og VG3:
Joachim Wold
joachim.wold@osloskolen.no

Avdelingsleder forberedende vgs opplæring (GS):
Adnan Basic
adnan.basic@osloskolen.no

Avdelingsleder for administrasjonen:
Marianne Stavrum
marianne.stavrum@osloskolen.no 

Studieleder
Tone Slettebakken
tone.slettebakken@osloskolen.no