Ansatte ved H20

Ledergruppa H20 den grønne sentrumsskole

Rektor:
Astrid Grytte
Astridstoren.grytte@ude.oslo.kommune.no

Assisterende rektor:
Maria Perez Østigård
Maria.Perez.Ostigard@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder helse- og oppvekstfag:
Steinar Høgseth
Steinar.hogseth@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder realfag, trinnleder studiespesialisering VG1 og Påbygg:
Ingvild Barland
ingvild.barland@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder norsk, engelsk og fremmedspråk, trinnleder studiespesialisering VG2 og VG3:
Joachim Wold
joachim.wold@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder forberedende vgs opplæring:
Adnan Basic
adnan.basic@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder for administrasjonen:
Marianne Stavrum
marianne.stavrum@ude.oslo.kommune.no 

Studieleder
Tone Slettebakken
tone.slettebakken@ude.oslo.kommune.no