Ledelse og ansatte

Skolens ledelse:

Rektor:

Anja Teig
anja.teig@ude.oslo.kommune.no

Assisterende rektor:

Maria Perez Østigård

Maria.Perez.Ostigard@ude.oslo.kommune.no

Studieleder:

Mette Sverdrup
mette.sverdrup@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder helse- og oppvekstfag:

Marianne Hafnor
Marianne.Sognaes.Hafnor@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder realfag, trinnleder studiespesialisering vg1 og vg2:

Kristin.Hvalgard.Borg
Kristin.Hvalgard.Borg@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder grunnskoleopplæring:

Adnan Basic
adnan.basic@ude.oslo.kommune.no

Trinnleder studiespesialisering VG3 og PB:

Merete Smesmo Riis
merete.smemo.riis@ude.oslo.kommune.no

Administrasjonsleder:

Marianne Stavrum
marianne.stavrum@ude.oslo.kommune.no