Ledelse og ansatte

Skolens ledelse:

Fungerende rektor:

Astrid Grytte
astrid.grytte@ude.oslo.kommune.no

Assisterende rektor:

Maria Perez Østigård
Maria.Perez.Ostigard@ude.oslo.kommune.no

Studieleder:

Mette Sverdrup
mette.sverdrup@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder helse- og oppvekstfag:

Marianne Hafnor
Marianne.Sognaes.Hafnor@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder realfag, trinnleder studiespesialisering VG1 og VG2:

Ingvild Barland
ingvild.barland@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder norsk, engelsk og fremmedspråk, trinnleder studiespesialisering VG3 og PB:

Marianne Sommer Holm
Marianne.SommerHolm@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder grunnskoleopplæring:

Adnan Basic
adnan.basic@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder for administrasjonen:

Marianne Stavrum
marianne.stavrum@ude.oslo.kommune.no